11 lutego to podróż do przeszłości

kwiatki

„Udaj się czasami w podróż do przeszłości. Obejrzyj stare fotografie. Zanurz się w pięknych wspomnieniach, ale nie rozgrzebuj starych ran”

Bardzo trafna rada. Osobiście uwielbiam raz na jakiś czas pooglądać stare zdjęcia. Powspominać udane wakacje, cudowne spotkanie ze znajomymi, a nawet ten zły czas, który z perspektywy czasu wydaje się potrzebny, aby dorosnąć, zrozumieć, pozytywnie się zmienić :)

10 lutego bezcenne

nawale

„Postanów, że przez kolejne 24 godziny będzie ci wszystko jedno, co o tobie myślą inni. Czy twoje nastawienie wpłynie na sposób twego postępowania?”

No, no, a to wyzwanie dla większości z nas ;)

Te rady są bezcenne, ale bardzo często trudno zmienić od tak siebie. Jednak zazwyczaj jest to jedyny sposób, aby zmienić otoczenie, czy też ludzi nas otaczających.

7 i 8 lutego razem wzięte

w lesie

Wczoraj świadomie zrobiłam sobie wolne. Odpoczynek należy się każdemu, a ja miałam po prostu dzień bez komputera :)

Każdemu polecam!

A co na wczoraj 7 lutego zaplanowała w swoje książeczce Isabel Mauro?

„Zachowuj się dzisiaj tak, jakby był to najszczęśliwszy dzień twojego życia i obserwuj, jaka będzie reakcja twojego otoczenia”

Nie wiedziałam, że w niedzielę jest taki cytat, wyszło że  sama sobie wymyśliłam „wolne” cha cha cha… reakcja była fantastyczna, wspaniała, cudna i odwzajemniona. To był wspaniały dzień.

A od poniedziałku 8 lutego, tak bardzo motywująco:

„Wyznacz sobie priorytety na cały dzień, ale oswój się z myślą, że nie zawsze da się zrobić wszystko.                                 To normalne”

Poniedziałek, początek tygodnia, to dobry dzień na planowanie przyszłych dni :)

Życzę wszystkim udanego dnia i tygodnia :)

Strona 1 z 3123