Womanizer Katy Evans

womanizer

Poproszono mnie o ocenę książki „Womanizer” (cokolwiek to znaczny), autorstwa Katy Evans. No co tu wiele pisać… to coś w stylu Greya. Nie czytałam wcześniej wymienionego, ale sobie obejrzałam ( a co sobie będę żałować). Nie mam wiele do napisania. Prosta, dynamiczna, erotyczna i tyle. Chcecie się oderwać na chwilę (ok 1,5 godziny) od szarej rzeczywistości – proszę bardzo, ta książka jest dla was :)

Wrzucę ją do romansu, a co tam.

Moja ocena: 1 franciszek


 

Tytuł: Womanizer

Autor: Katy Evans

Wydawnictwo: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/womanizer-2/

Rok wydania: 2017

Oprawa: miękka

Źródło zdjęcia: Wydawnictwo Kobiece

Fortuna i namiętność Klątwa

Klątwa

Seria:  Fortuna i namiętność

Tytuł: Klątwa

Autor:  Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Wydawnictwo:  Nasza Księgarnia

Oprawa: miękka

Rok wydania:  2015

Zdjęcie: zasoby własne

Po trylogii Cukiernia Pod Amorem długo czekałam na nową książkę Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, która by mnie wciągnęła. Nareszcie pojawiła się nowa seria Fortuna i namiętność Klątwa.

Jak się czytało?

Bardzo dobrze.

Czytaj dalej

Zaklęty w cień; Nora Roberts

zakletywcien

Trudny tydzień w pracy powoduje, że wybieram książki lekkie.

Ku mojej radości pojawiła się długo oczekiwana kontynuacja książki pod tytułem Siły ciemności  autorstwa Nory Roberts – Zaklęty w cień.

Z wielką przyjemnością zasiadłam do tej lektury. Mam olbrzymią słabość do magii, a tutaj jej nie braknie. Trzy kobiety i trzech mężczyzn. Czworo magicznych i dwoje zwykłych, ale wspaniałych ludzi. No i co najważniejsze…. ZŁO w postaci Cabhana, który pragnie władzy, mocy i zemsty. W tle dramatycznych wydarzeń dwoje przyjaciół już z czasów  dzieciństwa odkrywa miłość. Ach!  ;)

Czytaj dalej

Francuski romans Katie Fforde

francuski romans

Po prostu nie mogłam się powstrzymać i szybciej, niż planowałam sięgnęłam po kolejną książkę autorki Katie Fforde. Tym razem padło na Francuski romans. Oczywiście jest to opowieść o miłości. Tłem do niej są antyki. Dwie siostry Gina i Sally otrzymują w spadku po ekscentrycznej ciotce stoisko we Francuskim Domu. Właścicielem tegoż centrum antyków jest Matthew Ballinger. Oferuje im pomoc, kiedy postanawiają wdrożyć się w całkiem sobie obcą dziedzinę, czyli sprzedaż antyków. Bardziej wciąga się w to Gina, która zawodowo zajmuje się PR. To ona dostrzega, że Francuski Dom raczej jest wymarły i przyciąga niezbyt wielu klientów. Postanawia go rozreklamować i pomóc innym handlującym. W trakcie wypraw na targi antyków, spotkań i imprez rodzi się uczucie między bohaterami.

Czytaj dalej

Przepis na miłość Katie Fforde

przepis na  milosc katie fforde

Szukałam czegoś lekkiego z romansem w tle i natrafiłam na Przepis na miłość. To był strzał w dziesiątkę. Niewielka ilość „ochów” i „achów”, co mnie bardzo ucieszyło. Akcja ciekawa, ponieważ główna bohaterka Zoe Harper dostała się do konkursu kulinarnego w telewizji. Uwielbia gotować i pomagać innym ludziom w kryzysowych sytuacjach, ale przecież to nie znaczy, że ma szanse na wygraną. Zależy jej bardzo, ponieważ chce spełnić swoje największe marzenie, za pieniądze z wygranej założyć własne delikatesy. Żeby nie było zbyt łatwo zakochuje się w jednym z jurorów.

Czytaj dalej